Pro ideální zobrazení těchto stránek je vyžadován zapnutý JavaScript

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy a fotografie našich produktů naleznete na webu agentury ASPEN.PR


Voda v zahradě - co zvážit než si pořídíte zahradní jezírko

Praha, 17. 3. 2011 - Kdo někdy spatřil udržované zahradní jezírko v celé své kráse, alespoň na okamžik zatoužil po vlastním. Přitom to není nic nemožného. Pokud máte zahradu či jiný vhodný prostor, stačí si ujasnit několik základních věcí. K čemu chceme jezírko využívat? Bude „pouze“ pro okrasu nebo v něm chceme chovat ryby? V zahradním jezírku se můžeme dokonce i koupat, avšak stále je třeba myslet na to, že každý typ jezírka vyžaduje určitá specifika, která je nutné respektovat a se kterými přistupujeme i k jeho stavbě. Obecně ale můžeme říci, že základní péče o jezírka je de facto u všech stejná. Aby nám dělalo radost, musí být udržované a čisté.

Celá zpráva


Čisté jezírko s AQUAOZON - novou ekologickou technologií pro čištění vody

Praha, 17. 2. 2011 - Každý, kdo vlastní zahradní jezírko, může být právem hrdý na své malé vodní království. Jeho fauna a flora dodává zahradě na exotičnosti a živosti a pohled na něj uchvátí nejednoho z nás. Údržba zahradního jezírka ale ke snadným činnostem nepatří, což potvrdí nejeden jeho majitel. Působením vodních organismů a tepla dochází v jezírku k množení bakterií a sinic, což znamená nejen kalnou vodu plnou sinic a mikroorganismů, ale také svébytný odér, který veškerou krásu jezírka zazdí jako mávnutím proutku. Na trhu je k dispozici množství „čističek“, čerpadel a filtrů, odsavačů kalů apod., ovšem historická zkušenost nám říká, že ta nejpřirozenější a nejjednodušší řešení bývají také ta nejúčinnější. Právě touto zásadou se řídili i pánové Richard Filipi a Antonín Rehák a na základě svých dlouholetých zkušeností ve spolupráci s kanadskými firmami Auquatech Environmental Systems a ACZO INDUSTRIES Limited sestrojili zařízení, jež pojmenovali AQUAOZON.

Celá zpráva


AQUAOZON - představení nového produktu na čištění vody

Praha, 17. února 2011 – Společnost F&R reprezentována Ing. Richardem Filipi a Ing. Antonínem Rehákem, přichází na trh s novinkou v oblasti dlouhodobého udržení kvality vody, včetně omezení masového rozvoje vodních květů sinic. Na základě dlouholetých zkušeností a spolupráce s kanadskými firmami Aquatech Environmental Systems a AZCO INDUSTRIES Limited vyvinula zařízení, jež pojmenovala AQUAOZON, a které dnešním dnem uvádějí na trh.

Celá zpráva